QEVENT
HAKKIMIZDA

Muhteşem bir şey organize etmek için buradayız!

Q Event, markanız için toplantı ve etkinlik yönetimi hizmetleri, üst düzey iş etkinlikleri organize eder.  Beklentileri bir üste taşımak, müşterileri için olağanüstü etkinlik deneyimleri oluşturmak için çalışır. Dinler, anlar ve sizin için anahtar teslim projeler üretiriz. Amacımız, sürekli değişen ve gelişen iş etkinlikleri alanı için ideal, benzersiz bir ürün yaratmaktır.

Ekonomik verimlilik ile iş etkinliklerinizin stratejilerinin oluşturulması, etkinlik planlamaları, yönetim ve uygulanması konusunda iddialıyız. Hizmet sunumumuzun tutarlılığını izler ve tüm program ve operasyonlar için işlerliğini denetleriz.

Şeffaflık iş ilişkilerimizin her aşamasında önemlidir. Toplantınızın tarafımızca yönetilen bileşenlerinin, teşvik programına, konvansiyona ve özel etkinliğe dahil olmasını ve sürecin tamamının şeffaf olmasını sağlarız.  Düzenli ve doğru bilgi akışının önemine inanırız. Standartları olan bir markayız. Organizasyonunuzun her anında Q Event ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşatırız. Prosedürler, operasyonel uygulamaları, her yerde ve sürecin her aşamasında bir ve aynı kalitede işletiriz.

INVENTUM GLOBAL

Saygın şirketler, kurumlar ve kişiler adına hareket eden Inventum Global, yüksek kaliteli toplantı ve etkinlik hizmetleri, destinasyon düğünleri düzenlemekte, sunmaktadır. Inventum Global, Altyapı, lojistik, transferler, konaklama ve iletişim dahil seyahatinizin her aşamasında, her yönüyle yanınızdadır.

inventumglobal.com
CORPORATESTARS

En iyi Markaların Buluşma Platformu! Türkiye’nin en iyi markalarını bir araya getiren sosyal bir iş platformudur. Corporate Stars her yıl Türkiye’nin en iyi kurumsal firmalarını bir araya getirir. Oluşturduğu sinerji ile markalar arası ilişkilerin inşası, en iyi tedarikçilerle buluşma, ilişkilerin geliştirilmesi ile yeni iş potansiyelleri oluşturmayı hedefler.

corparatestars.com
IMWF

Dünyanın en iyi MICE&Wedding organizatörleri, sektöre yönelik konuşmacılar, özel olarak seçilmiş içerik. Endüstrinin önde gelen liderleriyle buluşturan bir iş zirvesi. Forum, panel ve konferanslar, alanında en iyi isimler tarafından planlanan muhteşem partiler, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve etkinlikler üzerinden, küçük gruplarla yoğun etkileşim ve iletişim kurmak için sayısız fırsatları birleştirir. IMWF, bugüne kadar gerçekleşen en kapsamlı MICE & Wedding buluşmasıdır.

imwf.com
EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ "ELLERİNİZE SAĞLIK, HERŞEY MÜKEMMELDİ" SÖZLERİDİR.