QEVENT
HAKKIMIZDA

Muhteşem bir şey organize etmek için buradayız!

Q Event, markanız için toplantı ve etkinlik yönetimi hizmetleri, üst düzey iş etkinlikleri organize eder.  Beklentileri bir üste taşımak, müşterileri için olağanüstü etkinlik deneyimleri oluşturmak için çalışır. Dinler, anlar ve sizin için anahtar teslim projeler üretiriz. Amacımız, sürekli değişen ve gelişen iş etkinlikleri alanı için ideal, benzersiz bir ürün yaratmaktır.

Ekonomik verimlilik ile iş etkinliklerinizin stratejilerinin oluşturulması, etkinlik planlamaları, yönetim ve uygulanması konusunda iddialıyız. Hizmet sunumumuzun tutarlılığını izler ve tüm program ve operasyonlar için işlerliğini denetleriz.

Şeffaflık iş ilişkilerimizin her aşamasında önemlidir. Toplantınızın tarafımızca yönetilen bileşenlerinin, teşvik programına, konvansiyona ve özel etkinliğe dahil olmasını ve sürecin tamamının şeffaf olmasını sağlarız.  Düzenli ve doğru bilgi akışının önemine inanırız. Standartları olan bir markayız. Organizasyonunuzun her anında Q Event ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşatırız. Prosedürler, operasyonel uygulamaları, her yerde ve sürecin her aşamasında bir ve aynı kalitede işletiriz.

EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ "ELLERİNİZE SAĞLIK, HERŞEY MÜKEMMELDİ" SÖZLERİDİR.