STRATEJİ PLANLAMA VE YÖNETİM

STRATEJİ

Stratejiler oluşturur işlerliğini denetleriz.

Her iş tek ve benzersizdir. Q Event organizasyona dahil tüm program ve süreçleri tek bir çizgide, program hedefleriniz doğrultusunda yönetmek  için stratejiler üretir ve hepsinin bir ahenk içerisinde çalışmasını sağlar. Müşterilerimiz, ulusal veya çok uluslu organizasyon ihtiyaçlarına yönelik kendileri için en doğruyu üretmeye çalışan Marka Yöneticileri ile çalışmanın rahatlığına sahip olurlar.

PLANLAMA VE YÖNETİM

Grubun bir araya geliş amacı, boyutu, tarihine uygun olarak, konaklama alternatifleri arasından optimum seçimin yapılması ve rezervasyonları, iş programı, ekip oluşturma faaliyetleri, vize desteği , rota, havayolu ve demiryolu bilet rezervasyonunun optimizasyonu, tüm transferler ,F&B ve gezi planlamaları, profesyonel eskortlar, proje kapsamında gerekli tüm belgelerin hazırlanması gibi tüm görevleri Q Event  uzmanlarına bırakabilirsiniz. Türkiye’ de veya dünyanın herhangi bir ülkesinde, birkaç kişiden binlerce kişilik gruplara kadar aynı hizmet kalitesini alırsınız. Sizin adınıza planlar, denetler, tüm proseslerin aynı standartlarda hedefe ulaşma sürecini yönetiriz.

Kurumsal Etkinlik Planlaması

Bir etkinlik mi planlamak istiyorsunuz? Hedeflerinizi bizimle paylaşmanız yeterli. Dünyanın herhangi bir yerinde hedeflerinizin üzerine çıkan bir etkinliği sunuyor olacağız. Etkinlik konseptleri geliştirir, tüm detaylardaki çözüm önerilerini sunar ve uygularız. Size sadece bu eşsiz deneyimi yaşamak kalır.

Güvenlik Planlaması

Kongre ve toplantılar güvenlik açıklarının en fazla olduğu yerlerdendir. Q Event ulusal ve uluslararası kongrelerinde, sadece bu dalda uzmanlaşmış̧ bir güvenlik ekibi ile çalışır. Karşılamalar, transferler, kongrenin yapılacağı alan ve organizasyonun gerçekleşeceği tüm güzergah ve noktalarda güvenlik keşif, planlama ve yapılanma süreçlerini yönetir.

 

EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ "ELLERİNİZE SAĞLIK, HERŞEY MÜKEMMELDİ" SÖZLERİDİR.