Etkinlik Yönetimi

Yetenekli ve yaratıcı ekibimiz, deneyimli mekan ve etkinlik tasarımcılarımız projelerin hepsini farklılaştırmak ve unutulmaz kılmak için çalışmaktadır. Yaratıcı fikirler, kavramların oluşturulması, tam görselleştirme, Üretim (video kayıt raporları ve video malzemelerinin hazırlanması), sanat yönetimi (dekorlar, sanatçılar, kostümler vb), Yönetmenlik ve sahne çalışmaları (etkinlik kavramının planlanması, gösteri programının hazırlanması) gibi iş etkinlikleri alanında yeni etkili yöntemler üretir ve uygularız.

Yaratıcı fikirler ve üretim

Sizin için dizayn ederiz. Yaratıcı fikirlerle değer katarız. Kapsamlı bir iletişim dili oluşturur, programlarınızı bu ortak dil ve kurguda hazırlarız. Katılımcıların deneyimlerine farklı zevk unsurları eklemek için çalışırız. Sizin için, program temanızı veya iş mesajınızı hayata geçiren bir hediye / ikram planı tasarlayabiliriz.

Mekan Planlama ve Dizaynı

Ekibimiz, toplantı programınız için ideal yeri ve mekanı belirlemenizde sizi bilgilendirir, yönlendirir ve en ideal yeri, mekanı seçmenize yardımcı olur. Sizin için en doğru yeri bulur ve sunarız. Sonrasında mekan tasarımları, dekorlar, çiçekler vb tüm tasarım unsurları ile, mekanları sizin için hazırlarız.

F&B Planlama ve Dizaynı

Harika bir yemek deneyiminin, bir programın en önemli noktalarından bir olduğunu biliriz. Size uygun menülerin oluşturulması, sunum ritüelleri, mekan seçimi, planlaması, mükemmel lezzet ve servis. Menüler tasarlamak, sunumları organize etmek ve katılımda beklenmedik değişiklikleri yönetmek bizim işimiz.

Dekor, Sahne, Ses-Işık

Q Event, Özel bir akşam yemeğini yaratıcı aydınlatma ile aydınlatmaktan, genel bir oturum için dinamik, özel olarak üretilmiş tematik tasarımlardan, cesur bir sahne tasarımı sunmaya kadar, misafirlerin duyularını harekete geçirecek uzmanlık ve kaynağa sahiptir. Sizin için istenen ortamın yaratılması için müzik, sahne, aydınlatma, ses ve görüntüleme çözümleri geliştirir. Alternatif konsept ve teknolojiler için sunumlar hazırlar, bütçelendirir.

Sanatçı

Mesajınızı destekleyen, başarılı sanatçılardan en iyi komedyenlere, müzikallere, sektörünüze uygun kişi ve showmanlere  kadar tüm detayları kurgular, mükemmel bir eğlence düzenleyebiliriz.

Konuşma ve Oturum Planlama

Uluslararası konuşmacılardan, motivasyon konuşmacılarına, modaratörlere, sektörünüz ve toplantı amacınıza uygun konuşmacıların belirlenmesi, konuşma programlarının çıkarılması ile ilgili her türlü hizmeti size sunar.

Tur Yönetimi

Etkinlik hedefleriniz doğrultusunda oluşturacağı grubunuza özel tur programları ile tam bir destinasyon deneyimi yaşatırız.

Proje Destek Hizmetleri

Her proje benzersizdir. Bu nedenle yönetimi özel beceriler gerektirir. Proje destek Departmanımız ; etkinliğin profesyonel koordinasyonu, havaalanlarında karşılama hizmetleri, tüm hizmetlerin koordinasyonu ve kontrolü (konaklama, yemek, konferans, gezi programı), ulaşım hizmetlerinin koordinasyonu, teknik yardım gibi görevleri organizasyonun her anında sizin için çözmek için yanınızdadır. Konukseverlik destek hizmetleri, misafir iletişiminin nabzıdır. Profesyonel olarak çalışan kadromuz, aktivite kayıtlarına yardımcı olmak ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için hazırdır.

  • Sosyal ve sanatsal etkinlikler
  • Katılımcılara özel tasarlanmış davetler
  • Katılımcılara yönelik genel veya kişiye özel hediye, sürpriz servis ve hizmetleri
  • VIP etkinlikler
  • Kültürel etkinlikler
  • Sahne etkinlikleri
  • Fabrika/AVM açılışı organizasyonları
  • Temel atma organizasyonları
  • Road show etkinlikleri

 

EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ "ELLERİNİZE SAĞLIK, HERŞEY MÜKEMMELDİ" SÖZLERİDİR.