YÖNETİM MESAJI

Değerli iş ortaklarımız;

Sektörel tecrübemiz, yeni fikirlerin geliştirilmesine ve bu fikirlerin hayata geçmesine destek olan kreatif yönetim yaklaşımımız ve işimize olan saygımız üstlendiğimiz her etkinliği benzersiz bir eser olarak ortaya çıkarabilme becerimiz Q Event’i bugünlere taşımıştır.

Her işte en iyiye ulaşmak ve mükemmeli sunmak.

İşverenimizin proje hedeflerini iyi anlamak ve tüm konseptleri bu çerçevede doğru kurgulayabilmek.  İşimize, yaratıcı detaylar ekleyerek orijinal, benzersiz projeler üretmek.  Operasyonel becerimiz ile bunları kusursuzca hayata geçirebilmek. Müşterilerimizin sadece gereksinimlerini karşılamak değil, her seferinde beklentilerini aşan sonuçları elde etmek, hizmet anlayışımızın temellerini oluşturmaktadır.

Uzun süreli ilişki ve iş birliklerine inanıyor, bunun için çalışıyoruz. Benzersiz bir ürünün oluşturulması için, sürekli değişen ve gelişen iş etkinlikleri alanı için ideal olacak bir ürün yaratmaya odaklı bir ekibiz. Ekonomik verimlilik her projemizin ana merkezindedir. İş yaklaşımımız, detayları, karmaşık görevleri çözebilme becerimiz ile övünüyoruz.

Gücümüzü, değerlerimizden, işine tutku ile bağlı personelimizden, güvenilir iş ortaklarımız ve sektörel bilgi birikimimizden alıyoruz. Teknolojiyi, trendleri takip ediyoruz. Yaratıcı ve ar-ge departmanlarımız, rakiplerimiz arasında paralel olmayan projelerin planlanması için çalışırken, tam kapsamlı lojistik hizmetlerimizi sürekli geliştirerek, MICE, etkinlik hizmetlerinde, kurumsal turizm konusunda en iyi olarak anılmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Q Event Ailesi olarak bize bu gücü veren, kıymetli markalarının, etkinliklerini yönetebilme gururunu bizlere yaşatan değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Tuncay NURAL
CEO

 

 

EN BÜYÜK ÖDÜLÜMÜZ "ELLERİNİZE SAĞLIK, HERŞEY MÜKEMMELDİ" SÖZLERİDİR.